ISPARTA ULUBORLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

İLÇEMİZDE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

02-04-201802-04-2018      Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Hanımefendi Emine ERDOĞAN himayelerinde başlatılan “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında İlçemiz Kaymakamlık Toplantı Salonunda 09 Mart 2018 tarihinde toplantı düzenlendi.
    Kaymakamımız Cem GÜMRÜKÇÜ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Seferberlik Yürütme Kurulu Üyeleri, Köy Seferberlik Yürütme Komisyonu Üyeleri ve Mahalle Seferberlik Yürütme Komisyonu Üyeleri katıldı.
      Sayın Kaymakamımızın Okuryazarlık Seferberliği konusunun önemi ile ilgili yapmış olduğu konuşmalarının ardından İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa KABASAKAL’ın konu ile ilgili bilgiler vermesi ve seferberlik hakkında yapılan fikir alış-verişleri ile devam eden toplantı Kaymakamımız Cem GÜMRÜKÇÜ’nün Okuryazarlık Seferberliği kapsamında gerekli çalışmaların eksiksiz yerine getirilmesi talimatını vermesi ile sona erdi.    

Hükümet Konağı Kat 4 Uluborlu / ISPARTA - 0 (246) 531 3028

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.